Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co sledovat u monitoru?

Zdravím, chystám se koupit monitor a zajímalo by mě jaké údaje mám sledovat a kde si dát pozor. Chtěl bych nějaký s LED podsvícením nejlépe 24" a s cenovkou okolo 4tis. Umíte mi někdo prosím poradit ?
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Hm, vypadají dobře, ještě zvážím ten příplatek. Napalo mě, že třeba i dotykov by nemusel být špatný, ale zase bych to asi nevyužil a v té cenové relaci jich mnoho kvalitních asi nebude, možná že žádný dokonce. Nicméně zatím vede BenQ