Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový monitor a HZ

Dobrý den, před týdnem jsem si koupil nový monitor, konkrétně je to Benq XL2411Z, který je 144HZ. A problém je, že všech hrách si mohu nastavit obnovovací frekvenci maximálně 60 HZ. Znamená to že hra hra nepodporuje monitory s rychlejší obnovovací frekvencí, nebo že toto omezení 60 hz platí jen když mám zapnutou vsync? A jak poznám že využívám ve hře 144hz?
Díky za odpovědi

To nevím.Ale asi ano, protože ted jsem připojil k monitoru dvi kabel co mi přišel s monitorem a už mi to jede na 144hz. takže jsem měl starý hdmi kabel, který podporoval jen 60hz. A bude lepší si koupit hdmi kabel s podporou 144hz, nebo stačí dvi kabel co mám ted? jde mi o kvalitu obrazu

je rozdil, vyuzivat ve hre 144Hz jak je videt
Hra muze mit nastavene klidne 200Fraps monitor s tim problém mit nebude, jen obnovy kazdy IMAGE 60x1s.

V nastaveni Grafické karty bez do rozliseni, vytvorit nové rozliseni, tam nastav "1920x1080 + FREKVENCI", jelikoz mas nastavene "1920x1080 60Hz" 60Hz = max nastaveni 60FPS

Musis dat nejdriv kustomize "CUSTOMIZE" , pak se ti objevy nasledujici okno.
[img=http://i119.photobucket.com/albums/o139/callsign_vega/120LB.jpg]http://i119.photobucket.com/albums/o139/callsign_v ega/120LB.jpg[/img]
Pozor, zvysuj ty HZ nahoru "referesh rate" po "5" a test rozliseni, z 60 na 65 pak 70 pak 75 a kazdy zkusit "TEST".
Zmenené rozliseni co ti vyhovuje, pak uloz a dej pouzit, tak budes v rozliseni 'kuprikladu' "1920x1080 120Hz", tak na monitoru zobrazi 120Fraps.

Ano, dostal. právě jsem ho připojil a už to jede na 144hz :) A myslíš že bude lepší když si pořídím hdmi kabel s podporou 144hz? bude to kvalitnější obraz, než přes dvi? nebo s hdmi je stejný obraz, akorát že v něm je i audio?