Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutie wifi adaptera

Caute. Na Win7 home premium a vyssie je centtum mobilnych zariadeni cez ktore sa da vypnut wifi adapter. No na nizsich ediciach (napr starter) to nie je, ako sa to da vypnut tam (napr cez nejaky prikaz)? Dik

výrobci notebooků mají doplňkový ovladač pro tyto klávesové zkratky.
ostatně když jsi ten tajný mobilní krám kupoval, tak to v libovolné verzi windows fungovalo - stačí obnovit do továrního stavu.
druhá možnost je najít si k tajnému krámu od tajného výrobce ovladač.