Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modrá smrt

Často mi padají okna do modré smrti podle popisu je to grafikou. Ale už mám třetí a pořád stejné. I jsem zkoušel různé ovladače.
NEmáte někdo nějakou radu?

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0.768.3
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: 116
BCP1: FFFFFA800755D4E0
BCP2: FFFFF8801316F5F8
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000002
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 768_1

Soubory, které popisují problém:
C:\Windows\Minidump\080215-23946-01.dmp
C:\Users\Kamil Braha\AppData\Local\Temp\WER-50996-0.sysdata.xml

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clci d=0x0405

Pokud není k dispozici Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online, přečtěte si toto prohlášení offline:
C:\Windows\system32\cs-CZ\erofflps.txt

I jsem zkoušel různé ovladače.

špatně. nesmyslné plácání různých ovladačů nemá smysl.
hw a stáří neznámé, co s tím.

Název události problému: BlueScreen
podle popisu je to grafikou.

žádný popis jsi nedal, kde vidíš grafiku?

odkdy to začalo dělat, kdo zas co přeinstaloval?

nirsoft bsod viewer -> sloupec "caused by driver"

C:\Users\Kamil Braha\AppData\Local\Temp\WER-50996-0.sysdata.xml po x-milionkrát...je to v češtine...... nedaří se mi otevřít

bluescreen view chyby poslední 3:

dxgkrnl.sys

PC:
AMD Phenom 9850
6GbRAM
zákl. deska ASUS M3A32 deluxe
grafika ASUS Geforce GTX 280
WIN 7 home 64bit SP1

staří asi 7 let

GRafika původní mi odešla( po spuštění na PC plocha zeleno fialové tečky,nešlo nic vidět)
OD té doby okna padají do bluesreenu při sledování videíí na youtube, nebo i při hře.
Ovladače jsem instaloval pouze na grafiku.

nebyla původní grafika ati? pak bych to viděl na konflikt špatně odebraných starých ovladačů.
6gb ram: to je nějaká směska různých modulů, nebo podobný typ?

bluescreen view chyby poslední 3:
dxgkrnl.sys

directx, čili problémy s ovladačem grafiky.
zajímavé, že v původním dotazu šlo o neurčitou chybu bsod.
fak nešlo na nějaký imagehosting fouknout screen z bsod vieweru? je tam vidět historie posledních chyb.

Resp. najprv nainstaluj ovladace k zakl.doske z webu vyrobcu dosky, odinstaluj ovladace povodnej grafiky, a nainstal nejake vhodne ovladace pre tu grafiku z www.nvidia.com
Naklikas si to ak najnovsie budu blbnut tak skusit aj starsie verzie, alebo z webu vyrobcu grafiky pre ten konretny model tam budu stare (povodne).
BTW. problem moze byt aj zdroj, alebo doska, alebo konektor, alebo to tam je blbo zastrcene v slote lebo zavadzia kejs (zaslepka sa da uvolnit - skrutky u konektorov), alebo cokolvek.