Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zhodnocení PC sestavy - fungovalo by to spolu?

Ahoj,
upgraduju si kompletně celou PC sestavu i s bednou a už vím co si budu kupovat za komponenty tak se chci zeptat jestli by to všechno k sobě pasovalo a popřípadě jestli nemám raději koupit něco jinýho hlavně co se skříně týče, grafickou kartu bych moc nechtěl měnít protože jí dostanu od kamaráda levně.

zdroj
Seasonic SS-500ET-T3

skříň (něco jsem tam vybral jestli znáte lepší bednu nejlépe do 900kč sem s ní)
Cooler Master Elite 250C

grafická karta
Gigabyte GeForce GTX 460 SE 1GB 256bit

procesor (zakoupený nebudu měnit)
AMD Athlon II 240 takt 3,05ghz (koupím pak kvalitnější desku s kterou by to mělo jít na 3,5ghz)

základní deska
AM2+/AM2 DDR2 vyberu pozdějí

HDD
vyberu pozdějí

paměti RAM (zakoupený nebudu měnit)
DDR2 2x 2gb takt 800mhz

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Jojo odtuď to chci koupit, a poslední věc kterou nechápu, když jsem si kupoval ten nový procesor tak jsem musel upgradovat předem BIOS protože na stránkách výrobce bylo napsané že potřebuje aktuálnější BIOS, a když vezmu tu novou desku a ona nebude mít nejaktuálnější BIOS tak co se bude dít? Spustí se mi BIOS abych tam nahrál novější nebo jak to bude jestli to teda bude vyžadovat?

Tak bios se má aktualizovat s CPU který podporuje ta MB,měl jsem tu 3 x Athlon x2 5200+ na MB byl jeden orig s kterou jel Ok ovšem ty druhý dva sice jeli taky ,ale při startu mě to házelo abych aktualizoval bios jestli by to s nima šlo tak to teda nevím.Když koupíš nějakou MB AM2+ novějšího data prodeje tak by to mělo bejt ok.(popřípadě nejlepší se dotázat prodávajícího co je na MB za verzi biosu,ten problém s těma CPU byl na starý AM2 Asus na novějších MB AM2+ Gigabyte bylo vše ok)