Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem doporucte prosim freeware web editor (RAD)

dobry den,
dlouho sem wwwcka nedelal ale potrebuju ted pro znamou neco splacat, free templeate mam stazeny ale samozrejme jej potrebuju doladit, vite o necem podobnemu frontpage ? jde mi predevsim o moznost graficke manipulace s objekty pomoci mysi (RAD) zkratka kliknu na obrazek dam zarovnat vpravo a ono to za me pise kod...

kod neni u me problem psat, ale je to priliz zdlouhave(cas je to co mame vsici nejcenejssi)...prosim tedy o doporuceni takoveho RAD nastroje + takova podminka aby byl freeware, nechci nic krast :-[;-)

mno mam mesic linux ale jeste jsem nenasel veskery soft pro stavajici praci na nem, navic jeste poradne nevim kde co...

ja to beru tak ze kdyz se nerekne jaky OS je to jasny shiw windows :o)
to je jako v hospode kdyz se rekne

dam si pivo

, pokud se nerekne jinak pivo = velky ;-)

diky o nvu slysim prvne omrknu a dam se do toho ;-)

preju hezky den

ps: kdyz tak tipy piste dal, vse si projdu a kazdemu poslu me diky

nashle