Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno FUP 50 MB - STAČÍ?

Dobrý den, stačí u O2 50 MB FUP? A na co. Vím, že po vyčerpání se dá dokonce koukat na videa ve slabé kvalitě. Stačí to na messenger, viber? Občas na gmail v androidu? Chtěl jsem si koupit FREE O2 60. Děkuji

Neviem ako to robia v CR, ale u nas ti operator (konkretne Telekom) zhodi 4G spojenie a pouzivas iba GPRS(EDGE) a kedze BTSky su pomerne pretazene ten internet potom viac nejde ako ide.
Cize, ked prekrocim FUPko mam problem nacitat, co i len stranku.

Ale mě bude stačit tak těch 950 MB - někdy mrknu na videa, online TV, viber, maily, FB. To přežiju. WiFi mám pouze doma :( Ve škole jí maj zaheslovanou :( Tak tam 4 vždy zapínáme wifi ZSL_1 - ZSL_4 :D
Si objednám pro studenty 1 gb. Použijem i rodina :) Díky - LOCK