Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modra obrazovka

Zdravim. Skoncila me modra obrazovka :-/

DRIVE_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

***Stop:0X000000D1

***afd.sys-Adress ebb0a7fc base at EBAFD000 DateStamp 41107eb5

Notebook:
Centrino 1.6 GHz 2MB L2
Ati Mobily 9700 64 MB
2x 256 RAM MB

afd.sys sa tusim pouziva na sietovu komunikaciu. Takze bud blbne ovladac sietovky (nainstalovat aktualny) alebo sa k tebe dobija nejaky virus (nainstalovat nejaky firewall, updatovat Windowsy,...), alebo ak ti naskakuje ten bluescreen (IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL) nahodne v roznych .dll a .sys tak mas vadnu RAM resp. problem s RAM.