Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade androidu ze zip.

Dobrý den, již delší dobu jsem přemýšlel o upgradu mého telefonu lenovo a660 z androidu 4.0.4 na nějaký vyšší.
Když jsem se k tomu dnes dostal strávil jsem hodiny čtením nejrůznějších návodů na internetu o tom jak to udělat.
stáhl jsem si tedy android 4.4.4 a pokusil jsem se ho nainstalovat pocím cwm recovery. jenže pokaždé se mi místo cwm recovery spustilo android recovery utility ve kterém není možnost instalovat zip z SD karty. je tedy můj telefon neupgradovatelný? či to jde ještě nějak jinak.

Předem díky za odpověď a omlouvám se pokud jsem udělal nějaké gramatické chyby.

Našel jsem si několik návodů ve kterých se píše že si mám stáhnout zip a pak při spouštění držet volume up aby se mis pustil cwm recovery ale místo něj (i když ho mám nainstalovaný z několika aplikací) se mi spustí android recovery utility a tam instal zip from sdcard není. hodil bych sem obrázek ale nevím jak :/

koneckonců teď mi došlo že sem můžu hodit link na obrázek není to přesně to co to moje ale je to velmi podobné akorát já to mám žlutý a trochu jinak napsaný http://core0.staticworld.net/images/article/2013/0 4/recovery-100033413-orig.jpg
já tam mám

Reboot system now
aply update from sdcard
aply update from cache
wipe data/factory reset
wipe cache partition
backup user data
restore user data

Potrebujes oficialnu rom pre ten model telefonu od vyrobcu, a ne nejake neco odnekud. Ked oficialne neexistuje, tak si tam necpi nezmysly, ptz si urobis z telefonu zavazie.
BTW. Nechapem ani potrebu nieco updatovat, co ti nefunguje s aktualnou verziou?
P.S. oficialne update sa da spustit aj z menu telefonu, on si to skontroluje a stiahne sam.

A kde by se podle tebe dala získat?

BTW. Nejedou mi některé aplikace které potřebují vyšší verzi O.S. minimálně mi to píšle google play (např. twitch.tv)
P.S. Moj telefon si taky může spustit oficicalny update alevždycky to akorát přehodí datum v "poslední kontrola:" a napíše že mám aktuální verzi O.S. (mám 4.0.4)

Pozeral som ale nevyznám se v tom jijich webu. Nějakou chvíli sem tam hledal ale nenašel sem žádnou rom co bych si mohl stáhnout a použít. A navíc není angličtina moje nejsilnější stránka. Vím že jsem asi docela otravný ale mohl by si mi sem poslat nějaký odkaz na fungující 4.4.4 rom? Už přesně nevím odkud jsem stáhl to co jsem stáhl bylo to z nějakého jiného fóra.