Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr smartphone

Dobý den, prosím vás o radu. Hledám smartphone, který by vyhovoval mým požadavkům :)
A ty jsou: výborná výdrž baterie, dobrý fotoaparát(nemusí být extra ale ráda fotím a přední na selfíčka), android
Pokud byste někdo věděli tak prosím poradte.
Moc děkuji za každou radu :)

No, právě P8 je dokonalá, fakt bezva - zboznuji ho - je kovová konstrukce, spousta fcí prostě nádhera, ale na něj finance nemám :( a upřímně, nejsem ochotna vypláznout 12tis... těch 6-7tis za lite ještě jo, akorát musím ještě došetřit, al za 12 můžu mít dva lite :DDDD :)