Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win10 legálně zdarma (možná)

Na zive.cz jsem nalezl článek, podle kterého je možná reálné získat legální licenci Win10 zdarma upgradem, pokud budu mít v PC nainstalovánu Beta verzi Win10 a budu přihlášen k Microsoft ID. Chtěl bych to vyzkoušet. Mám nyní na PC WinXP. Kterou Beta verzi Win10 byste mi doporučili nainstalovat a jak získám to Microsoft ID? Pokud to je kachna a legální licenci Win10 tak zdarma nezískám, tak později systém legalizuji, až to bude možné zaplatit přes vestavěný obchod, jak se předpokládá.

Tu Beta verzi asi už neseženeš,byla k mání pro účastníky testu Insider. Ale zkus pátrat,ale nejsem si jistý,že jako nečlen Insideru ti půjde verze - build 10240 aktivovat. Ovladače neřeš,téměř všem,co to umí,tak problémy nedělají. Ti,co to neumí,tak tady straší Mikulášem v létě.

Do insider programu už vstoupit nejde,jeho členové ale dál můžou pokračovat v testování,ale za podmínek,které musí MS odsouhlasit. Ale pokud si to pak člověk rozmyslí,tak to údajně skončí odinstalací. Zda je ta testovací možnost dostupná všem,tak to nevím.