Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win 10 na tablet Acer Iconia Tab 8W

Zdravím a na znalé se obracím s otázkou... instaloval již někdo z Vás na svůj tablet ( popř. přímo na Iconii Tab 8W ) windows 10?Instalační soubor jsem stáhl, začala instalace, pak ještě další restart, následné kopírování souborů, ještě restart a pak jen černá obrazovka.... a nic se nezměnilo.Vrátil jsem se proto hned k původní verzi, a to windows 8.1 - má někdo podobné zkušenosti či naopak opačné ( na tabletu )?Díky

tak to mas stesti me uz se to vratit nepodarilo jedine co naskoci je smutny smajlik a hezky napsano abych zmacknul tlacitko windows byt blond tak ho porad hledam a co ted s tim kdyz nereaguje na nic poradi mi nekdo diky