Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripona *.ts

Hezky den,
Chtel bych se ptat, zda nekdo netusite, co je zac pripona *.ts... Je to HD video a Win XP mi jej oznacily jako neznamy soubor (neprirazeny k zadnemu programu). Protoze jsem ale vedel, ze jde o video, otevrel jsem to v BSPlayeru, prehraje to i WMP a dalsi ..akorat mi na to asi chybi nejake kodeky, protoze se to chova trochu nekorektne.. nejde se mi v tom videu presouvat.. resp. se kazdy program tvari, ze je to dlouhe jen cosi pres minutu a tomu odpovida i posun na casovaci, ale kdyz dorazi casovac do konce, bezi to dalsich 11 min. ..ani obraz neni uplne v poradku - jakoby lehky problem s prokladanim (lehce nesynchonizovane "radky"). Proto by mne zajimalo, co je *.ts za videosoubor a popripade jake jsou na to kodeky?
Dekuji

dalibore prosim te co minis s tema souborama delat?

predpokladam ze jsi mel dvd video - to jsi zkopiroval na disk - takze tam mas divny slozky a divny soubory.
patrne chces z teho udelat "lidske video"

na prevod z dvd na avi je prima auto gordian knot - www.autogk.me.uk

na dostani z dvd na disk dvd decrypter
----
toto je na obyc dvd video u HD netusim nicmene zkusit to muzes

EDIT: sem to pisnul obracene dvd decrypterem dostan na disk (to mas) a auto gk preved

Zrovna ted minim udelat z mpv videa a ac3 zvuku mpeg "lidsky" soubor pomoci ImagoMPEG-Muxer. Program ovsem pada. Jinak zadne DVD jsem nikam nekopiroval, s DVD to nema nic spolecneho, je to porad v HDTV nahrany z televize, ktery ma priponu TS. Nyni jsem to diky anarchistovi rozdelil na zminenou video a audio stopu. Ted to jen staci "slepit" do mpeg. Ten AutoGK dela uz zjevne prevod, ale je to jedno, protoze to neni pro muj ucel. Zkousim jeste hledat neco jineho nez ten ImagoMPEG-Muxer.

Vidím, že již je vyřešeno, ale i tak: Na "slepení" stop je mnoho dalších programů, z hlavy mě napadá např. kvalitní TMPGEnc Plus (a jeho MPEG Tools), ten už ovšem není zdarma. Nicméně je k dispozici tuším trial verze. Alternativou za PVAStrumento je pak například výtečný ProjectX. To jen tak pro informaci. :beer: