Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stav 0xc000000f

Ahoj, Jsem to zase já známá firma snad tady už :D
Jelikož jsem opravdu blbá blondýna tak jsem jsi mazala notebook. HP 630 A smazala jsem jsi naprosto vše :D Včetně zálohy.
Tak že mám počítač který nejde spustit a chce to po mě INSTALAČNÍ CÉDÉ. Jelikož ho nemám tak jsem se rozhodla že jsi stáhnu černou verzi.
Jen že něják to neumím dát do toho počítače přes Flashku známí jsi ze mě dělají prdel že je to banalita. A zase někteří mi říkají že mám v prdeli pevný disk. Tak že bych měla otázky.

Myslíte že opravdu mám ten Hard Disk v hájí ? :/
Jak mám prosím z flashky dát instalovat Windows 7 Home premium 64 bit.
Myslíte že to mám vzdát a vyblejznout 1000KČ jen že mi tam nahodí ten Windows ? Když bude v háji hard disk tak skoro 3000 tisíce :D

Byla bych vám moc vděčná za každou radu.

Při spouštění notebooku musíš mačkat nějakou klávesu (viz manuál k němu), aby ses dostala do bootovacího menu (výběr toho, z čeho se má něco spustit). Budeš tam mít pevný disk, možná mechaniku a flashku - vybereš tedy tu. Dáš uložit a zavřít, NB se ti restartne a začne načítat data z připojené flashky, tam vybereš instalaci Windows.

Až bude hotovo, budeš muset nainstalovat všechny ovladače k tvému notebooku, klidně z CD, cos k němu dostala.

1000 za instalaci Windows, to bych tedy bral :) Nemáš nějakého kamaráda, který ti to udělá zadarmo nebo za pusu? ;-)

Tak to bohužel nemám. Navíc jsem u babičky na vesnici kde jsem vůbec ráda za internet.
Flash disk mi to snad ani nechce najít :(
Žádné CD jsem k tomu nedostala. Jediné co k notebooku bylo tak Brašna,Ruská,činská a neměcká příručka.
Dostanu se do Biosu a tím to asi tak končí.

Na internetu vždy vidím že než to dají do té flashky tak s tým něco dělají ale tomu já vůbec nerozumím.
Ještě mě napadlo ten Windows vypálit nebylo by to pohodlnější ?
Ale zase já v životě nikdy nic nevypalovala tak že to dopadne taky špatně.
Jinak děkuji ti za radu ostatní by to určitě z toho pobrali jen že já jsem zkrátka ztracený případ.