Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s upgradem na Win10

Zdravím :)
vlastním notebook Lenovo IdeaPad G580 ( i3 2.4 GHz; 4GB RAM; 500GB HDD; NVIDIA GeForce 610M; Win7 Home Premium 64bit ) a pokouším se upgradovat na Win10. Bohužel při pokusu o upgrade přes app "Stáhnout si Windows 10" a následně Windows Update se vyskytla chyba a proto jsem se rozhodl využít MediaCreationTool pro stažení Win10. V MediaCreationTool při zvolení možnosti "Upgradovat tento počítač nyní" a následném stažení vyskočilo okno se zprávou, že instalační program se nespustil správně, ať restartuji počítač a zkusím to znovu. I po restartu počítače se znovu zobrazovalo toto okno. Tak jsem se rozhodl zvolit možnost "Vytvořit instalační média pro jiný počítač". Stažení na USB proběhlo vpořádku a při spuštění "setup.exe" z USB opět vyskočilo okno se zprávou, že instalační program se nespustil správně, ať restartuji počítač a zkusím to znovu. Tak jsem dal počítač restartovat a při spouštění počítače se spustila instalace Win10 z USB. Vybral jsem jazyk atd., přeskočil jsem zadávání product key, přijmul licenční podmínky a po zvolení možnosti "Upgrade" se zobrazila zpráva, kterou jsem přiložil vyfocenou. Tak jsem vyjmul instalační médium, tedy USB disk, klikl jsem na zavřít a následně jsem ukončil instalaci. Notebook se normalně spustil, poté jsem opět vložil USB disk a dal počítač restartovat. Opět naběhla instalace Win10, vše jsem udělal stejně jako předtím, ale přiložená zpráva se zobrazila znovu... Co mám udělat, aby se mi tato zpráva nezobrazila a mohl jsem si konečně upgradovat na vysněné Win10?
Předem moc děkuji všem, kteří si to celé přečtou a případně poradí :)

A ten USB stick bootujes v UEFI mode alebo legacy mode? Viz BIOS boot order apod.
Klikal si teda len na Upgrade a ne na "Vlastni (upresnit)"?
Preco preskakujes zadavani product key? Product key mas na stitku zospodu notebooku. Ak to nevezme tak neviem ale z nejakeho dovodu asi nerobis upgrade ale cistu instalaciu

Ja vim, jenze pokud v programu OneKey Recovery zvolim moznost obnovit system, zepta se me to jestli chci restartovat do prostredi pro obnovu, ja dam ano, tak se pocitac vypne a normalne zapne aniz by se cokoliv stalo. a pokud ho vypnu, zapnu recovery tlacitkem a zvolim moznost onekey recovery tak se bohuzel take nic nestane a pocitac se opet spusti normalne. a to uz jsem windows jednou obnovoval a vse probehlo bez problemu

BTW. v tych tvojich terajsich win skus odinstalit vsetky antiviry a antineco a skus to znova spustit z win. Over si ze si stahoval spravnu verziu Win10 (janeviem jazyk, ediciu, bity, apod) pripadne to stiahni znova, a ne na flash moze byt aj vadna flash (a flash chyby nehlasia, len davaju blbe data, cinanov by mali nakopat, alebo vykopat kamsi do vesmiru)