Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé zapínání systému Windows 7

Dobrý večer,Již cca 3 měsíce mi startuje Windows 7 hodně pomalu:Zobrazí se ten text Spouštění systému Windows ale logo systému začne nabíhat až tak cca za 5 minut a pak až se spustí tak se objeví normálně přihlašovací obrazovka ale jak je napsaný to "Vítejte" tak by se u toho mělo točit nějaký kolečko a ono stojí na jednom místě jako by se nic nedělo ale děje po chvíli systém nastartuje.Jak mám to spouštění systému zrychlit?Už mě to docela začíná štvát.Přesně za 6 minut a 14 sekund se pc spustí což je moc dlouho
Odpovědět na otázku

Precanovat si cely povrch HDD pomocou HD Tune ci nema vadne sektory.
Ak nema tak v nudzovom rezime si to skusis odvirit pomocou MBAM a adwcleaner a superantispyware a eset online scannera. Nasledne vsetky antineco programy odinstalis (a ziadne tam nenainstalis) a restart.
Do BIOSu das defaults, nech tam nie su nejake pretakty a podobne. Nainstalit rucne spravne ovladace pre vsetok HW z webu vyrobcu, ne nejake debiliny z nejakych update alebo programov.

Killer91292 až tady tohle vše uděláš,tak ti to stejně nepojede,žádné takové softwarové udělátka ti prostě neopraví těžce pohmožděný systém. Další postup : formát disku a čistá instalace Windows 10,s klíčem si asi poradíš ...

A nemůže to být tím že jsem před cca 3 měsícema nevím instaloval přes driver booster ovladač na gk ale nefungoval tak jak měl tak sem v nouzovém režímu vrítil ovladač grafiky zpět a potom restartoval pc a už to nabíhalo tak pomalu?

Spravne ovladace mas na webe vyrobcu notebooku (alebo HW-dosky,grafiky). Mozes si ich preinstalovat. Uz som ti to pisal vyssie

Nainstalit rucne spravne ovladace pre vsetok HW z webu vyrobcu, ne nejake debiliny z nejakych update alebo programov.

P.S. ked to nezvladas tak si odzalohuj data a obnov Win na vyrobny stav spravnou klavesou po zapnuti (ak si v tom mal Win od vyrobcu).
A nepocuvaj tie nezmysly od pedrosa.