Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 neuspěšná aktualizace.

Zdravím, dnes se mi ukázalo okýnko, že mohu instalovat win 10. tak jsem na to klikl a ono se to stáhlo cca 2,5Gb ale potom to vždy vyhodí chybu. Vždy u kontrolují se požadavky to spadne s chybou C1900107 U služby windows update došlo k neznámé chybě. Windows 10 nešlo nainstalovat. Ikdyž ten prográmek na liště tvrdil že to půjde. cca 10x mám už v historii aktualizaci windows 10 nuspěšná. Nevíte někdo co s tím? Díky.

Nic neupdatuj.
Ak silou mocou mas potrebu si cosi znefunkcnit s W10, tak si trebars odinstal antiviry a restart, ked nepomoze tak preascanuj Win na viry v nudzaku pomocou MBAM, alebo aj skus nainstalit tie W10 rucne stiahnes si instalacku a spustis setup.
Ak mas nejake okrekovane ilegal win tak to ani vobec neskusaj.

Díky vše to zkusím akorát teda když jsem si stáhl setup na microsoft.com tak mi to taky nešlo že byl instalační soubor špatně spuštěn. Antivir mám microsoft security tak to nwm že by nešlo. Jinak mám systém legální ntb mám novej i se systemem a na spodu licenční číslo. Je zvláštní že ten prográmek psal že to půjde a ono ne.