Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava o.O

Ahoj, chtěl jsem se jen zeptat, co si myslíte o téhle sestavě ASUS B85-PRO GAMER GAMING MB - Intel B85, Seasonic SS-520GM F3 520W, Intel Core i5-4460, MSI GTX 970 GAMING 4G, Crucial Ballistix Sport 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9, Evolveo K2, bez zdroje, WD Purple (PURX) - 1TB . Byl bych vděčný za pomoc s úpravou, děkuji předem <-- dumbass

• Momentálnē más jaké CPU? Mas odkaz, na web kde chces zakoupit tu základní desku?
(Jelikoz se muze stat, ze PC po slození nespustís :-) )

• Ono na základē, novy herní PC, bych neskládal na <H85> chipsetu,osobnē bych pod <H87> neinvestoval.
• Podstany problém, je ten, ze jestli pouzijes udanou zakladní desku s Intel I5 4460 ktery je podporovany az u verze BIOSu 404, kde se muze stat, ze desku obrzís s verzí 205, zakladní deska ho nemusí rozeznat, proto se ptám, jaké más CPU, k pouzití prípadného UPdate biosu.

(Docela me prekvapuje ze se Sambilionk o tak dulezité a zakladní informaci nezmínil)Co to meleš už nechlastej ,podívej se laskavě co jsem mu doporučil v úvodu za MB a pak něco piš.;-)

(rozepisuješ se tu o chujovinách navíc pokud by už koupil tu ASUS B85-PRO GAMER tak na CZC sestaví a testujou zdarma takže bios nebo jeho flashnutí mu může bejt putna,přečti si po sobě cos napsal za kraviny.;-))