Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání Notebooku

Ahojte! Mám menší problém s notebookem. první rok a půl všecko jelo jak mělo, nepřehřívalo se, jelo se klidně 3-6 hodin zátěž v pořádku a nic nebylo, teploty nepřesáhli 75 °C. Teď již ale ( po roce a půl používání ) sleduji úplně jiné teploty. normálně dosahují kolem 50-55 °C pokud se nic nedělá a může se to vyšplhat 90-97 °C, natož se notebook CPU downgraduje nebo vypne totálně. Notebook sem komplet rozebral i s monitorem,hlavní deskou vším. Vyčistil jsem ( moc prachu tam nebylo ), dal pryč starou thermal pastu a aplikoval novou, avšak nevidím rozdíl! Místo 96°C Teď maximálně mám kolem 93°C, ale na tom si pořád můžu usmažit vajíčka :D ... A pokud se nic nedělá teploty jsou skoro samé. Jakto že se po kompletním vyčištění a aplikování nové thermal pasty se nic nezměnilo?

Děkuju předem

Ked ma CPU 100 tak chladic ma kolko (zistits napr. prstom)? Je mozne ze nesedi na chipe spravne plocho (uchyt v riti apod)

P.S. do BIOSu daj defaults, a nepouzivaj ziadne programy na rozdrbavanie chladiaceho systemu. Nabootuj trebars live linux, alebo obnov Win uplne z recovery a neinstaluj tam nic. Len sleduj teplotu.

Tak problém je vyřešen! Už nevím co si mám myslet fakt už ne, rozmontoval sem ho naposled všecko sem tam upevnil jak to jen šlo a najednou dostávám teploty 40 °C a max 70-75°C..... tak já už fakt nevim :D :D Mockrát děkuju MM... za pomoc, je vyřešeno :D