Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win8 - Spravca uloh -Disk(100%)

Zdravim..mam taky problem že ked zapnem ntb,tak zrazu mam Disk na 100% a ntb mi seka alebo laguje..neviem čo stym, v správcovy mi najčastejšie a najvyraznejšie svieti Systém... už som ntb aj defragmentoval,prešiel adwcleanerom a nepomohlo mi to...naposledy čo som do ntb daval bolo World of tanks(aj to som preinšrtaloval,lebo novy uptade mi nechcel nabehnuť...) viete mi nejako poradiť?
ďakujem

Obsadenej RAM a fyzickej RAM mas kolko?
Odinstal antiviraky a restart, nejaka zmena?
Windows update ked vypnes, nejaka zmena?
V nudzovom rezime prescanovat PC s MBAM, a eset online scanner.
Ked nepomoze nic tak tie Windows preinstaluj (alebo recovery). (a prescanuj povrch disku v HD Tune ci nemas vadne sektory)

To mozu byt rozne veci, defender, Win update, indexacia, zaloha suborov (povypinaj to v ovl.paneloch), prescanuj preistotu disk na vadne sektory, scan na viry v nudzaku, moze to byt aj udrzba ale to by si videl ikonku vpravo dole vlajku s hodinkami a ked pohnes mysou ma sa to deaktivovat

prebehol som ho adwcleanerom,tusim ze nic nenaslo
včera som ho prešiel eset online scenerom a našlo tušim 14 chyb,dal som ich opraviť,.
dnes som ho prešiel v nudzovom režime Mbam abo ako sa to piše a našlo len 1 malwera..stav sa ale nezlepšil....na inom fore som sa dočital že niekto mal taky isty problem(viac ich je co maju s tymto problem) a tam bolo : Je to jednoduchý. Já jsem měl taky 100% a srazil jsem to na nulu tím, že jsem do vyhledávání (windows+R) napsal services.msc a tam vypnul služby SuperFetch a Windows Search. ... ja som to tam hľadal,ale superfetch som nenašiel a win search som vypol... a už som aj defragmentoval... neviem si s tym rady, ešte skusim to HD tune,ale pochybujem že by mi to pomohlo

prikladám obrazok, tam je teraz male čislo aj ked ide na 100%, mavám tam aj 200 000 a pod...
+ je tam zobrazene malo tych procesov..normalne sa tam inokedy da rolovať hore dole...