Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Case chladič

Ahojte, potrebujem poradiť s výberom chladiča do case o veľkosti 120x120

Vôbec sa nevyznám v tom CFM, rpm a ani neviem, koľko decibelov by tak mal mať..

Ďakujem za rady

Karel, kvôli 10€ záležitosti tu predsa nebudem fotiť celú case.. Ja som sa pýtal, aký by si mi odporučil.. namontovať si ho viem, dokonca aj viem, kam si ho mám strčiť, len ak by si mi vedel poradiť nejaký dobrý