Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou jednoduchou navstevni knihu?

Ahoj, potreboval bych poradit, jestli nekdo nevite o nejake dobre a jednoduche navstevni knize. Moc tomu nerozumim a chtel bych aby byla pokud mozno free, fungovala z meho hostingu(nekde jsem se docetl, ze se da navstevni kniha pouzit z nejakych stranek, ale po kliknuti na knihu se clovek presmeruje na jejich stranky a to nechci), byla pokud mozno aspon trochu bezpecna a chranena pred SPAMem a nechci ani neco s reklamou. Existuje neco takove? Nasel jsem ruzne Blueboardy a Weblighty, ale nevim z toho poradne hlavu patu a hlavne nepoznam, jestli to splnuje vsechny moje pozadavky. Nebo pokud nic takove neexistuje nasel by se nekdo, kdo by byl schopny to naprogramovat za smluvenou cenu?

pokud mozno aspon trochu bezpecna

To mně rozesmálo :-D

Pokud nechceš nic s reklamou tak ti nezbyde asi nic jiného než si nějakou hotovou stáhnout z netu. Ale v tom případě se nevyhneš nějakým úpravám zdrojáků, což předpokládám zřejmně nebude tvoje parketa. Teoreticky bych ti mohl něco napsat, ale záleží na tom do kdy to chceš (momentálně nemám na takové vylomeniny vůbec čas). Pošli mi na email info:

1. do kdy to chceš
2. co že to má vlastně všechno umět
3. design (popř. na jakém webu ji chceš provozovat)

Pokud to nebude moc náročné na čas tak ti obratem (tak do dvou dnů ;-) ) pošlu odkaz na ukázku. Jestli nechceš nějakou extrémní grafickou blbost tak peníze nechci 8-) .