Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém monitoru po upgradu Windows 7 na Windows 10

Dobrý den, stala se mi nehezká věc.... Dne 6.8. 2015 jsem spustil PC a zjistil, že si můžu ´upgradnout´ OS na Windows 10. Spustil jsem upgrade. Zdálo se, že vše probíhá jak má. Upgrade skončil, chtěl jsem spustit PC, ale zjistil jsem že nefunguje monitor (používám LED televizor připojený k počítači přes HDMI). Zkontroloval jsem všechny kabely, vše je zapojeno jak má. Nejsem znalec, ale domnívám se že po instalaci Windows 10 se nenainstalovaly ovladače pro přenos obrazu, nebo tak něco. Je to velmi zvláštní. Prosím poraďte.
Děkuji.
David Los

• Dobre, vezmeme to tedy po porade.
Jde o PC nebo notebook? Kam presne tu kartu zapojujes, do jakého video vytupu.
Jde-li o PCIe karu, po zapnuti PC, karta reaguje jak, ventilatory se toci ?
Ma-li ta graficka karta pridavné napajeni, je urcite zapojena?
• Na miste muze byt moznost, (u PC verze) vytahnout na chvily ze zakladni desky baterii <CMOS>, cimz se obnovy nastaveni BIOSu.
• Zkus prohodit kuprikladu pouzivas li HDMI, z Grafické karty do video vystupu na zakladni desce)

*pred vytahnutim baterie, odpoj PC z elektrického proudu. Baterii nech mimo minimalne 1 minutu, nasledovne ji vloz zpet, zapoj PC a spusti ho*
[img]http://www.computerhope.com/jargon/c/cmos.jpg[/img]

"Bohuzel, neuvadis, ani zakladni popis tvé sestavy, tak jak jeji HW soucasti, kde sformatovat konkrejtnejsi odpoved, neni zrovna lehké"..

Já bych to tipnul na celý balík ovladačů co se týká Nvidie,není to tady poprvé,že jsou s ní na W10 problémy. Monitor budeš muset připojit a prubnout to. Možná zkus driver co byl na 8.1,třeba u AMD desítkovej taky nebyl 100%.