Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nemůže rozpoznat sluchátka

Dobrý den, mám problém se sluchátky a nevim co dělat. Sluchátka headset Genius GX cavimanus HS-G700V. Nainstaloval sem noví OS a nejde na předchozím os windows 7 home premium 64 bit mi to šlo teď mám win 7 profesional 64 bit a nejdou co s tim. konektor ke sluchátkům je usb. Když je zapojim tak to udělá zvuk jako, že je to připojený a pak nic normálně se vždycky rozsvítila ta modrá dioda a teď nic a když chci nainstalovat software tak mi to píše abych připojil sluchátka. takže už fakt nevim.
Tento dotaz sem už dávám podruhé jelikož mi na to předtím nikdo neodpověděl.
Předem děkuji za odpověď.

Najprv mas nainstalit ovladace k zakl.doske (chipset). Ak mas USB3.0 porty tak aj extra USB3.0 ovladace. Viz web vyrobcu zakl.dosky.

Nasledne ak to pripojis tak mas mat v spravci to zariadenie bez vykricnika, pripadne mozes nainstalit ovladace k tej USB zvukovke, a nasledne si mas prepnut zariadenie v ovl.panely-zvuky - prehravanie na tie usb sluchatka.

dneska sem to dodělal všechno sem nainstaloval a sluchátka furt nejdou tak už fakt nevim.
Sestava: Základní deska Gigabyte EP45-DS3R S-Series , Procesor Intel core2duo E8500 , 4Gb ram kingstone , Grafika Sapphire hd 7770 oc vapor x, pevný disk Seagate ten je starší a trochu vrčí takže si myslim, že by mohla bejt chyba v hard disku