Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje levé ctrl na notebooku

Dobrý den,

nefunguje mi levé ctrl na notebooku na klávesnici. Pravé ctrl funguje bez problémů. Připojil jsem USB klávesnici a fungovala obě tlačítka ctrl. Říkam si, vadná klávesnice v notebooku. Dneska jsem si koupil novou klávesnici do notebooku. Přepojil. Nová klávesnice a stále nejde levé ctrl. Na usb klávesnici funguje OK. Nerozumím tomu.

• Dohledal jsem se na MS strankach topicu kde byl vzpominany "KEYBOARD.DRV" a "VKD" driver, mohlo by jit zrovna o tvuj pripad. viz zde: "****", nebo zde : "****".
• Tak az budes mit cas, ce na to podivej, nebo zadej do internetového vyhledavace "KEYBOARD.DRV", mozna ze prave zde, najdes reseni na tvuj problém :-)