Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 upgrade crash

Ahoj. Dneska jsem se rozhodl upgradovat na windows 10. Vše probíhalo v pořádku, aktualizace se nainstalovala, počítač se vypnul, znovu zapnul, ale napsalo mi to toto:

Broadcom UNDI PXE-2.1 v14. 4. 5
Copyright (C) 2000-2010 Broadcom Corporation
Copryight (C) 1997-2000 Intel Corporation
All rights reserved
PXE-E61: Media test failure, check cable
PXE-M0F: Exiting Broadcom PXE ROM.
No bootable device -- insert boot disk and press any key

Můžete prosím někdo poradit, co s tím? Napsal jsem na podporu Microsoftu a odpověděli mi, že HDD je rozbitej, ale před upgradem vše šlapalo bez problému. Předem díky.

HDD je rozbitej. :-)

Najprv si v BIOSe pozres boot order, UEFI boot ci je povoleny, ci je disk zdetekovany, atd. Disk mohol aj zdochnut, alebo je blby kontakt sata kabla, vypni to (powerbutton) a vyber a znovuzastrc sata kable a nech nemaju pnutie smerom na stranu (mal som dnes stejny problem so skurvenym cinsky napajkovanym sata konektorom na jednom ssd. Ale ja som neupdatoval na W10 :).