Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formátování a rozdělení disku

Ciao chystám si naformátovat pevný disk včetně windows xp.Chtěl bych si ho rozdělit na dvě části:1.Windows xp a na druhém data( pro ukládání dat).Mohli by jste mi říct podrobný návod.vím na intarnetu je toho spousty, ale ještě jsem to nedělal a nechci někde udělat chybu.OprAVDU děkuju

Hry přece nemusí instalovat na systémový disk. Už jen kvůli jeho záloze/obnově (mirroru) pomocí Norton Ghostu a spol. je to nevhodné. Stačí, když si zazálohuje savy z her, pořípadě nastavení. V případě problému a následné obnově céčka hry jednoduše nainstaluje znova.