Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude mi fungovat monitor s tímto PC ? + rada k sestavě

Zdravím,

uvažuji o koupi této PC sestavy "http://www.czc.cz/169982,134462,146865,150136,1211 00/kody"
a k ní bych měl v plánu si pořídit tento monitor "http://www.czc.cz/lg-29um57-p-led-monitor-29/16998 7/produkt"

Sestavu využiji hlavně pro kancelářskou práci, sledování videí / streamů a pro občasné hraní ne příliš náročných her (Guild Wars 2, World of Warcraft)

Budu velmi rád za každou odpověď a pokud by někdo věděl o lepší sestavě, popřípadě nějak poupravil tu mou, nebo pokud někdo ví o lepším monitoru (opravdu potřebuji velkou pracovní plochu, popř. dva monitory)
Jen dodám, že jsem limitován financema a rád bych zůstal okolo 20 000Kč
+ vlastním licenci na Windows 8
+ vlastním plotnový Disk o kapacitě 750GB (zatím dostačující)
+ vlastním USB DvD mechaniku
+ není pro mě problém si sehnat člověka na sestavení sestavy

Snad jsem uvedl vše a neudělal velké množství gramatických chyb,
Děkuji za pomoc.

• Ano, s rozlisenim "2560 x 1080 " a na tvé kancelarské vyuziti, se nemas ceho obavat.
• Co se tyce uvedenych her, ti v uvedeném rozliseni pojedou, nevim ci na MAX nastaveni, vyhlazovani ale spustit spustis.
• Na rozliseni bych "2560 x 1080", bych spis zakoupil GK s <3Gb> pameti, kde o proti <FHD> bude muset nacitat vetsi textury.

Celkove, zadny problém mit nebudes a fugovat ti to bude :-)