Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaše zkušenosti s HP 1150C

Dobrý den,
prosím o radu - Mám možnost zakoupit HAWLETT PACKARD 1150C. Můžete mi sdělit Vaše zkušenosti? Co to všechno umí? Jsem uživatel senior.
Děkuji Vám, D.F.

[mod]Z došlé pošty do Poradny vložil: (Rce)[/mod]

Zařízení jsme bez závad používali 10let. Je dostatečně robusní a spolehlivé. Je to barevná tiskárna, kopírka a skener integrované v jednom zařízení. Používá jednu černou a jednu barevnou tiskovou hlavu, (cca 800,- a 1200,- Kč). kopírka funguje samostatně bez nutnosti zapnutí PC.