Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde wifi

V celém domě wifi jde ale pouze v rohu jedné místnosti nejde prostě to tam vždycky vypadne ovšem když dám ovládací panely a poté centrum síťových připojení poté odstranit potíže poté připojení k internetu poté další a odstranit potíže pak najede tabulka něco s IP adresou a bylo opraveno a signál naskočí a wifi jede jako o život! nevíte jak to vyřešit abych to nemusel pokaždé takto dělat.Díky

Pripadne skus na routri nastavit zabezpecenie napevno na WPA2, ne Auto WPA/WPA2, nech to nesachuje furt s tym. Pripadne skus obmedzit normu len na "g". Nech sa to ani nepokusa o nejake 300Mbps prenosy.
Pripadne ako pokus by som skusil v PC nastavit IPv4 napevno (z wifi rozsahu, resp. DHCP na routri skusit vypnut) a IPv6 skusil vypnut na test, ale to bude asi hovadina.