Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jen jeden fungujici USB port

Dobry den, mam novy notas HP S Win10, problém je v portech, ze tri funguje jen jeden, ostatní dva vubec nereaguji, at tam zapojim cokoli. Zkousela jsem se podivat ve spravci zarizeni. Tam u položky USB 3.0 vse funguje pry spravne, jsem jen bezny uživatel PC, tak vubec netusim co s tim. Diky Jana
Zmena predmetu, pôvodne: Jana (los)

u notebůů pomůže jen výměna základní desky :(
příčina: deformované kontakty od těžké flashky, zkrat kontaktů od násilím špatně zasunuté flashky nebo jiného konektoru, poškození/odejití pojistky napájení 5Vusb při přetížení, nebo to chcípne samo (taky mám takový port u nového firemního ntb)
jestli je to v záruce, zálohuj data pryč a ať se stará servis.

No vymena zakladni desky, ten notas mam novy z kramu jeden den, coz bych cekala spis nejaky problém v nastaveni tech USB, ovladace, něco podobneho a nebo teda max. reklamace. Zasunula jsem tam pouze jednou mys, port na leve strane funguje, na prave kde jsou dva mrtvo.