Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stolni Pc se nechce zapnout

Dobry den,potrebuji pomoct. Muj stolni pc se nechce zapnout. Vzdy pri presunu na jine misto se mi nechce zapnout. Jednou mi stim kamarad pomohl. Ted kdyz jsem ho prevezl jinam nechce se zapnou. Zakladni deska(rozsviti se),vetraky,vod.chlazeni atd se sepne ale nenaskoci obraz. Zkosel jsem hejbat kabeli v pc i na monitoru a nic. Nevi nekdo co stim muze byt ? Dekuji :-)

Zkosel jsem hejbat kabeli v pc i na monitoru a nic.

• Hejbat s kabely :-) to muzes, ale zrovna se podivej zda jsou vsechny dobre zapojeny (domacklé), jak od zakladni desky tak Grafické karty (ktera musi byt zasunuta ve svém PCIe slotu) tak jak ostatni komponenty.
• V takovych pripadech pri prenosu, se holt stava, ze se naky napajeci kablik nebo jina HW soucastka odpoji :-)