Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Překlikávání obrazu

Dobrý den,
Mám problém když zapnu jakoukoliv aplikaci hru nebo i internet tak každých cca 30s - 1 minutu se mi aplikace překlikne jak kdyby do pozadí hra spadne do winwsu (ale stále běží, jak kdybych dal alt+tab) když je zaplý internet nebo i složka tak se stane to samé. Našel jsem chybu přes nástroje pro správu a prohlížeč událostí, že se každých těch 30s vyskytne chyba "Server {209500FC-6B45-4693-8871-6296C4843751} se v daném časovém limitu neregistroval u služby DCOM." denně jich mám i několik tisíc. Vůbec nevím jak dále postupovat projel jsem počítač avastem i koupenou verzí TuneUp 2014 na všechny možne viry ale žadnou chybu jsem v systému nenašel. Nevíte jak postupovat dál prosím.
Děkuji za odpověd

:-D Ty pouzivas Tune UP 2014 a dokonca si si to zaplatil ??! Ty mas 12 rokov alebo co ze pouzivas tieto kok*tiny na AKOZE "zrychlenie systemu" ?
----
Uz sa to tu milion krat spominalo ze tieto ultra,mega,turbo,tune up programi len dodr*avaju system a kazdy prcek co ho pouziva ma potom probelmi s PC !
Moja rada je VYMAZAT tie blbosti a vymazat aj ten j*bnuty antivirus a nainstalovat si AVIRA FREE ako antivirus a to je vsetko.
----
Ale kedze uz mas dodrb*any system tak bohuzial na tvojom mieste by som komplet vymazal Windows a nacisto nainstaloval vsetko od znova.