Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava dotazu - windows 10

Stáhla jsem si na ASUS X200MA-BING-KX378B win10, ale přijde mi, že se to hrozně seká, tak nevím, jestli nebude lepší vrátit se k win 8? Ráda bych, ale jakmile si chci otevřít nastavení, tak se prvně otevře a hned zase zavře, prostě se do nastavení kvůli tomu nemohu dostat a tím pádem se nemohu vrátit k win 8, co s tím? Ráda bych zpět k 8.

Ak si prešla Inováciou z pôvodného OS W8.1, mohlo sa stať, že si inštalačka preniesla nejaký nekompatibilný "šmejd" na nastavenie W10. (Málo pravdepodobné, ale nie nemožné).

U čistej inštalácii W10 na naformátovaný oddiel C:\ by nemali byť problémy ani s ovládačmi a záplatami v prípade, ak zostaneš pripojená na Internete.

Sekanie, možný problém:

W10 v snahe vyjsť v ústrety zákazníkom zaviedol viaceré služby na pozadí, ktorými sa kontaktujú servery MS so systémom a HW tvojho PC bez vedomia užívateľa.

Preto je vhodné eliminovať tieto hlásenia na servery a cloudy pod správou MS.

Marginálne:
Rusi z panického strachu pred imperialistami a vrahmi z volstrítu z kapitalistickej krajiny U.S.A., pri tejto príležitosti vyvinuli triviálny program, ktorý v súbore hosts desiatkami doplnených riadkov odstaví konkrétnu komunikáciu, ale aj niektoré programy navrhnuté pre W10.

Naštuduj si niečo o tomto programe;

DestroyWin10Spying 1.4.2

Destroy Windows 10 Spying

http://d2.sharebeast.com/d/wrvi2emkwsqy72oiej6smem k7sa2qd7vjddl3zummgqaczxom5fzmpj2/DestroyWin10Spyi ng-1.4.2.rar