Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malo mista na upgrade

Ahojte vespolek. Vcera sem tu resil problem s tabletem s win 8.1 ze nechci metro. Dnes mam problem, kdyz delam upgrade, rve to ze potrebuje 10,6gb na upgrade, ale tab ma mit 32gb, ale ukazuje to 9,6 gb volnych z 23,1. Co mam teda delat? Nic tu neni stahle ani nainstalovane a potrebuji o 1gb pameti vic. Dekuji

Obnov z recovery Win na vyrobny stav, a budes mat dost volne. Predtym si zalohuj data.

Ked ti mam ale dat dobru radu, nic neupgraduj. Aspon teda najblizsich par mesiacov. Ked nechces mat polonefunkcny system (reklamne kecy o tom jak to je skvele su nezmysly)

Este nieco - taketo 32GB veci mavaju moznost (v nejakom recovery manageri alebo v nastaveniach obnovovania) odzalohovat si recovery oddiel (t.j. obraz vyrobneho stavu) na USB stick a tym uvolnit nejakych tych 10GB ktore zabera ten obraz vyrobneho stavu na tom 32GB ulozisti. Ale potom si to USB poriadne odloz ptz to bude potom jedina moznost obnovy Win na vyrobny stav.