Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tvorba DVD menu

Prosím o radu, chci vytvořit dv s pohádkami pro mého syny. Přesněji mi jde o vytvoření dvd menu typu přehrát vše a výběr jednotlivých dílů. Nevím zda mám jednotlivé pohádky spojit v jeden celek a potom vytvořit kapitoly, nebo spojovat nemusím?
Mám DVD Architect 4.0, Nero, Tsunami-mpeg , není problém skusit i jiný soft. OS Windows X, Hardware: procesor AMD Sempron 2,4 Ghz, paměť 256, Grafická karta ATI Radeon 9250
Předem děkuji Radek Vojan e-mail: radek.vojan@seznam.cz

hrozne jednoduchy program je od vso ConvertXtoDvd
----
menu bych vytvarel pouze u velkych filmu (kapitoly kazdych cca 5-10 minut)
pokud to budou filmy typu pat a mat tak nekompromisne bez menu, jet automaticky cele a kapitoly
----
tim ziskas cas od decek a muzes si odfrknout :-D