Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení dvou monitorů

Dobrý den, nedávno jsem si koupil grafickou kartu Nvidia GeForce Gtx 960 a má pouze jeden výstup, ale na desce mám také výstup, do kterého jsem zapojil druhý monit. Jeden mám připojený ke grafice a druhý v desce, ale ten v desce mi to nechce najít, nevím, čím to je. Děkuji

Mozes si kupit prevodnik HDMI -> VGA, alebo DP -> VGA, alebo druha moznost je ze to strcis do tej integrovanej a v BIOSe si povolis aj tu integrovanu, ak to tvoj BIOS umoznuje. (IGD na always Enabled, apod). Budes mat potom ale 2 graficke karty a ovladace sa mozu mlatit.