Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s obrazem

Zdravím, mám problém, že když připojím VGA kabel, tak obraz jede, ale jen na 3 sec, pak černo, můžu vypojit a zapojit a vždy to jede jen chvíli, do win naběhne normálně, dělá to i v biosu, monitor je zapnutý, jako kdyby byla chyba v té grafice. Jedná se o interní. Myslíte, že je vadná grafická část základovky? Mám i externí grafiku, ale tu když připojím, tak nenaběhne ani bios. Díky za vaše reakce

Moze to byt aj vada monitora. Skus najprv ten monitor s inym PC. Karta by takto pravdepodobne nevypadavala. Pripadne ked vypadne ten obraz skus len vypnut a zapnut monitor (tlacitkom alebo aj z 230V) aby si mechanicky nehybal s VGA kablom a nerobil hotplug event grafike, ci to potom tiez na 3sekundy nabehne (ak ano tak na 99% je to monitorom).