Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WINDOWS 10 nefunguje monitor

Dobry den, mam starý notebook MSI VX600 a monitor do kanceláře AOC e2250Swdnk. po updatu z win 7 na win 10 se monitor vůbec nezapne. všechny ovladače jsem zkoušel aktualizovat ale nic. když zakážu ovladač ke grafice. monitor funguje ale v málem rozlišeni a notebook to bez grafiky moc nezvládá. nevím už co stým . ještě jsem zkoušel jiní monitor od LG ten funguje bez problému. předem děkuji za odpověď.

Jiny monitor bol zapojeny v ktorom porte? Stary monitor v ktorom?
Rozlisenie plochy a frekvenciu si nastavil jak?
Ovladace pre Win10 pre tu grafiku si nasiel kde? Tipnem si ze ziadne neexistuju. To update ti teda prinieslo nejaku radost alebo naco si to robil?
BTW. prepol si vobec obraz na externy monitor v pravy klik na plochu - rozlisenie apod? predpokladam ze na internom displayi obraz mas.

monitor mam zapojeny pres vga . nemel jsem je zapojeny zaroven. rozliseni mam 1280 a pres nastaveni zobrazeni. ovlaac na grafiku jsem stahnul prvni automaticky pak rucne pres amd catalyst . radost z toho nemam jen jsem si je chtel vyzkouset nez si je naistaluju do druheho compu. interni display funguje ale kdyz se pokusim zapnout druhy monitor vypnou se oba.

Jak presne sa pokusas zapnut druhy monitor? Skus nastavit dulaview (rozsirenie plochy) a ne klon. A tym si budes moct nastavit spravne rozlisenie a frekvenciu pre ten externy.
Ovladace cez nejaky catalyst nie su rucne, ale zas len nejaka automatika. Na webe vyrobcu notebooku su ovladace jake? Skus W8.1 ovladace ak tam su

daval jsem duplikat, rossireni plochy i zapnout pouze druhy monitor ale nic. ten externy to sice vidi ale nemuzu u nej nic upravovat. u catalystu jsem nechal extrahovat soubory pak jsem to tam dal pres neco.ini obevylo se nazev grafarny. ovladac na win 8.1 jsem uz zkousel taky. hlavne moc nechapu proc to bezi na tom monitoru od LG.

Bude to najskor suvisiet s rozlisenim a frekvecniou ktory to tam posiela, ten monitor uz asi nezvlada to co to tam posiela (dovod je tazko tipovat aj vysterovat, ovladac alebo BIOS alebo ich kombinacia nieco robi blbo).

Ked nastavis rozsirenu plochu tak musi byt mozne nastavovat osobitne tomu monitoru rozlisenie aj frekvenciu. Pises ze sa neda, to je ale nieco blbo, dat sa to tam musi (daj najprv aplikovat rozsirenu a nasledne men rozlisenie).
P.S. ale ak to vypne aj integrovany tak potom najskor ten ovladac si nerozumie s tvojim grafickym chipom a nastavuje tam haluze.

kdyz nastavim rozsireni plochy tak to stejne nejde obevi se tam monitor dve z nazvem AOC 2250 ale vse je sede a nejde rozkliknout rozliseni ani upresnit nastaveni. kazdopadne dekuji jdu si nainstalovat win 7 ty fungojou bez problemu i 64bit verze. jeste jednou diky mej se.