Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Dobrý den, mám takový dotaz:
chci si koupit novou grafickou kartu (zotac-geforce-gtx750-ti-2... ), ale potíž je v tom, že grafika vyžaduje PCIe x16 3.0 a já mám pouze 2.0 (Moje základní deska: M4A77TD_PRO). V tom by nebyl normálně problém pouze bych připojil přídavné napájení ze zdroje, ale grafická karta přídavné napájení nemá, tak se chci zeptat jestli PCIe slot bude stíhat napájet grafickou kartu.
Předem děkuji za odpověď.
P.S.: můj zdroj ( evolve-pulse-500w-cerny-d... )

vyžaduje PCIe x16 3.0

• Vyzaduje...pochybuji, mozna jde o doporuceni, po technické strance, pouzit GK s podporou <PCI_3> na <PCIe slotu 2.0> zadny problém neni a ani byt nemuze :-)
(na vykonu rozdil nepoznas)