Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lumia 830: vestavěný email klient vyžral za dva dny 400MB mobilních dat

Win Phone 8.1 Update 2

To je první zaškobrtnutí, co telefon předvedl, nicméně je naprosto fatální. Vestavěná emailová appka mi vysála prakticky celý 500MB měsíční limit mobilních dat, během dvou dnů. A to mám tak max 5 emailů za den, takže naprosto bezdůvodně.

Nevím, co tak usilovně přenášela, nicméně bych jí to rád zatrhl. Nemáte někdo zkušenosti s podobným problémem?

Předem děkuji za každý tip ;-)

Na co? Mobilní internet využívám na co je určen. V momentě, kdy jsem mimo (na cestě, prostě kde nemám PC ani WIFI) tak abych zkouknul Email, Facebook, přečetl zprávy na netu... Na to vše mi vystačilo 300-400MB na měsíc. Teď mi mobil, sám od sebe, jenom na synchronizacích, vyžral skoro celé FPU a kdybych nevypnul mobilní data, tak žere dál. Prostě je tam něco špatně.