Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni PC do 8000-9000

Zdravím, mám si vybrat stolní PC do 8000 strop 9000. Rád bych z toho vytřískal co nejvíce. Moc se v komponentech nevyznám a tak se ptám jestli by mi někdo něco nenašel do této ceny. Hrál bych na tom hlavně Fps hry (LOL,COD,Battlefield). Cena bez monitoru,klavesnice a myši čistě bedna ale pokud se něco výhodného najde v celé sestavě tak proč ne.
Děkuji za odpověd

Bez OS sa to zapne a mozes sa pozerat na blikajucu ciarku na ciernej obrazovke. Windows nejake potrebujes. Bud si ich kupis legalne, alebo si nejake niekde "zozenies" (neodporucam)
(BTW. ak si mal na starom PC nejake legalne W7 tak by si teoreticky mohol skusit tu licenciu aktivovat na novom PC, aj ked to neni uplne legal fungovat by to malo)

blábolíš nesmysly, pleteš si to s hudbou a filmy, kde máme jiné zákony než zbytek civilizovaného světa.
ale stahování sw - bez svolení vlastníků práv, abys to chápal i ty - u nás nikdy nebylo legální.

Win stáhni s netu
Já nikoho nenabádám aby kradl.

aspoň sám sobě nelži, fak se chováš jak puberťák. je mi za tebe trapně.
jsi snad socka, co vybírá popelnice u lidlu?

někdy je prostě lepší nepsat nic.

:-):-D:-D:-D:-D za 9000 dostanes akurat tak kancelarsku masinu a uz voooooobec nie na hranie hier. Mozno tak 10 rokov stare hry na tom spustis.
Setry kamo lebo za tu sumu si kup radsej neaku k>rvu a uz si to snou.
----
Zabudni na silny pocitac a uz vobec nemysly na pocitac na hry lebo ak chces ako STREDNE vykonne PC potrebujes 20 000 !

Tohle napsal! Jestli umíš číst! LOL,COD,Battlefield.

A já napsal, že za uvedené peníze (ted už 11000Kč) to jen tak nepude. A ty tady vytrubuješ jak si v pohodě zahraje, ale ne na ultra. Ano zahraje, ale tak 1280x1024 a nebo 1920x1080 s cukáním. Herní minimum je 15000Kč jen za bednu.
Pc za 11000Kč je kancelářská krysa tak akorát.

Bejt tebou se vyseru na komp za 10-11tis na hry, našetřím ještě 4-5tis a bude to o něčem jiném. Na brigádě to máš za 2-3 týdny, na konci prázdnin si pořídíš a užiješ, aspoň nevyhodíš prachy zbytečně za kancelářský stroj nebo pokus o hry, který tě do roku stejně přejde.. Ale jak chceš, 100lidí 100chutí.. držím palce