Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem original nabijacka

Dobry vecer,
mam trochu laicku otazku, v pc sa velmi nevyznam ale potreboval by som vediet ci ma original nabijacka k notebooku nejake cislo/kod ktory sa zhoduje s notebookom,respektive-da sa dokazat ze ta konkretna nabijacka patri k tomu notebooku na naopak? Dakujem vopred

Taku vec mas hlasit na policii, oni by sa pripadne vedeli opytat vyrobcu, ten by mohol mat nejake zaznamy o vyrobnych cislach.
Chod na najblizsiu policiu a povedz ze ti ukradli NB (to si este nehlasil?) a ze si myslis ze to je ten na bazari, a povies im aj ze preco si to myslis.

P.S. nemas ani blocek & zarucny list? Tam by malo byt napisane seriove cislo NTB

na policii som bol a ty ma skor odhovorili vraj ked nemam balenie na ktorom je nejake cislo (IP?) tak NB nemozu najst a ani dokazat ze je moj, vraj sa s nim mam rozlucit tak sa nan mozem len pozerat co je toto za spravodlivost.. inzerat je cely podozrivy

Mal si hned pytat cislo na ich velitela :-)
Skus napisat email na support HP, ci ti nevedia pomoct. Napis im tam rovno seriove cislo nabijacky. Alebo zavolaj najprv na nejake zastupenie HP v CR, hladaj na webe www.hp.com kdesi u support nejake cislo. Nasledne ak ti povedia seriove cislo notebooku patriace k nabijacke chod zas na policiu s tym cislom

P.S. ale ked k tomu nemas nic, tak moze ten druhy povedat ze notebook je jeho a si mu ukradol nabijacku :-D
Este by sa mohlo dat ak presne vies ze kedy si to kupoval a kde si to kupoval ist do toho shopu a poprosit ich ci nenajdu fakturu, zas notebooky sa nekupuju kazdy den tak tam tych faktur nebude za 1den vela.
Inac moc sanci tomu nedavam, ptz nemas ziaden doklad. Alebo sanca je ak by faktura v tom shope bola vydana na tvoje meno, to by bol idealny dokaz aj pre policiu...