Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzání při startu PC

Dobrý den,
pokaždé když zapnu počítač, tak ho musím několikrát restartovat, protože při startování několikrát za sebou (jednou-třikrát) vždy zamrzne, není určeno kde přesně, někdy to zamrzává u načítání systému, podruhé u nápisu ''Vítejte'' a potřetí už když se zdá že je všechno vpořádku. Pravidelně se PC zamrzává postupně od nejrannější akce po nejpozdnější (tzn. nestává se že by PC zamrzl první už když jsem na internetu a pak když se načítá systém. vždycky je to postupné. Taky platí pravidlo, že jakmile PC pustím už po několikáté, tak už nezamrzává. Osobně bych řekl že to bude Hardwarem, nějaký poškozený komponent, ale odborník nejsem tak se obrácím na poradnu.
Předem děkuji za všechny odpovědi :)

No vidíš dost lidí na něj i nadávalo že to je klump a já na něm jedu taky doteď ca 7 rokem i když už mám doma náhradu modulár Enemax (ještě ten kvalitní) tak to zatím neměním 100% spokojenost s tímto kouskem.(na kondíky jsem teda nečuměl když už bych to vyndaval tak už bych tam hodil rovnou ten Enemax:-))

Koukám že jsme měli stejnej HW jak MB tak i zdroj.:-)

• Zdroje je nejlépe merit rucne, ale existuji i jiné metody, ne jeho vyzkouseni.

TiP~ Kuprikladu, co zvaldes i ty, stahni si <OCCT=> www.ocbase.com
• Po jeho instalaci, spust polozku <POWER SUPPLY>, na "test" vytizeni stability zdroje.
[img=/file/view/23369-zdroj-power-up-png]http://pc.poradna.net/file/view/23369-zdroj-power- up-png[/img]
• K jeho testu, muze klidne zadat jen 5 Minut (nejlépe 30minut az hodina), dostanes vypis (vysledek se da najit i v "documents" => "OCCT") :
[img=/file/view/23370-vetve-png]http://pc.poradna.net/file/view/23370-vetve-png[/img]
• Zde se hlavne zamer, na hodnoty napajeni vetvy : <3.3V> , <5V> a <12V>
Jestli se ti PC mezitim nezkolabuje, tak je-li mozno, vloz do tohoto vlakna zminené vysledky.