Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr televize pro děti - Philips 55PFH5209

Dobrý den, mám na vás prosbu, zařizujeme děckám pokojíček a rovnou i nějakou slušnou televizi, mám nabídnutou docela velikou, jen o ní nic nevím, moc tomu nerozumím.
Televize není nějak moc prodáváná, nebo u ní nikde není moc hodnocení, lidi ji asi nekupují, nejspíš bude starší nebo tak něco, nechci zase koupit úplnej šunt,
Je dostačující ? philips-55pfh5209

Mám ji nabídlou za krásných 8000 Kč, pokud je stará, je divné že se dneska ještě prodává, je totiž koupená tenhle rok, v Alze.SK s 50 proc slevou, stála 10 000 Kč
Že by se jí zbavovali, snad to není nějakej aušus, ale cena je to poměrně dobrá, co myslíte ? Děkuji

Za tu cenu je OK a šunt to rozhodně není Ambilight se dával do vyšších řad(šunty jsou ty tv za 8 atd),že se prodávaj starý modely i z roku 2013 na tom není nic divnýho když si namrskaj sklady a pak přijde něco lepšího za podobnou cenu.:-) (není ovšem na závadu top model co stál 26 koupíš třeba za 14000)

Díky za info, můžu se ještě zeptat, bylo mi řečeno, že je kauza s nějakou refresh rate, 200Hz/400Hz atp., nejspíš je to jen reklamní trik,
TV je snad buď jen 60 Hz nebo 100/120 resp. tady píší 100 Hz, ale bude to nejspíš taky jen nějakej podraz, moc o tom nevím, četl jsem o tom včera článek a jsem z toho jelen,
to děcka ani nepoznají ne ?

Chtěl bych se ještě zeptat, nedalo mi to a ještě jsem hledal, našel jsem jedno hodnocení, které jsem si přeložil, píšou o absenci SMART, 3D a těhle těch věcí, to mě ani moc nezajímá, ale

http://www.kagoo.co.uk/TVs-Monitors-Projectors/TVs /2227284/Philips-55PFH5209.html

Ale zrovna článek
a mínuska -
Slow Refresh Rate
Very Slow Motion Interpolation Frequency

Budou na tom sledovat nějaký animáky a tyhle věci, tak snad jim to pojede plynule, to myslím ani nějak výrazně nepoznají

Dobrý den,

jak jsem již psal, tato televize je za tyto peníze podle mě dobrou volbou. Obnovovací frekvence 50Hz je u modelů v této cenové kategorii poměrně běžná, zbytek tvoří softwarové dopočítávání. Vyšší frekvenci ocení především sportovní fanoušci, kteří chtějí vidět velmi ostře rychlou akci. Pokud patříte mezi běžné diváky, možná rozdíl ani nepoznáte.

Každopádně pokud si nejste jistý, doporučuji najít si obchod, kde je tato televize vystavená a přesvědčit se na vlastní oči, jestli Vám a Vašim dětem bude vyhovovat.

Jirka, Philips

Podle tý tvojí porovnáváš zbytek fakt objektivní na tv foru píše X majitelů různejch tv ohledně obrazu a ty s 50Hz ho maj na vykuř krom tý loňský E6 i Philips ...(ca 40 kolem 25000) Tohle neojebával akorát Panasonic a Sharp.(jinak mě to je jedno nevýhody tazatel ví ,pro je dobrá cena vs uhlopříčka za lepší viz ten Paňák by dal o 7000 víc)

Ne já vlasním D8 kameru od roku 99 a od té doby vím co to je realita. V roce 1999 jsem měl toho Grundiga, a řeknu ti že bys v té době čubrněl jak puk jakej má kvalitní TV obraz. To znamená když jsem hledal tv novou, tak to byla štace na dlouhou cestu, než jsem našel takovej obraz. Jinak nemá to smysl. Já četl 10 let Stereo a Video a vím kdo v té době byla špička v TV. Jistě ted to je jinak. Stručně řečeno nekvalitní obraz u mě nemá šanci.HOWGH

Bude se kamenovat:-D jinak konec :beer:

Dobrý den,

osobně si myslím, že je televize pro děti dostačující. Jedná se o loňský model, takže zase tak stará není. Jako téměř u každého zboží jde i u televizí cena starších modelů dolů, to ovšem nemá žádný vliv na její kvalitu. Jinak není pravda, že by televize byla prodávána málo, spíše naopak.

Jirka, Philips

No nechci ti do toho kecat sice menší obrazovka ,ale má kvalitní VA 100Hz panel,o dost lepší výbavu a hlavně nechybí recenze na co bych asi taky koukal,ta cos postnu stojí sice 15 což asi bude fakt kvalita když ostatní tv v tý uhlopříčce stojej kolem 20(že nejsou nikde recenze je taky divný na to že se prodává takovou dobu na CZC v prodeji od 3.6.2014,jinak trhaný pohyby fakt v tv pěkný nejsou,sice asi děti teď poznaj kulový ,ale stejně) bejt tebou tak si ty 4000 připlatím za kvalitnější Tv maj to na x let,osobně bych do toho Philipse o kterým se nikde nic nepíše nešel ani za tu cenu.. www.tsbohemia.cz

translate.google.cz