
ERR_CONNECTION_TIMED_OUT
Dobrý den
Mám internet přes kabel už pár let a dnes se objevil problém se kterým jsem se ještě nesetkal a to "ERR_CONNECTION_TIMED_OUT".
Google mi např. načte titulní stranu ale jakmile chci něco vyhledat tak to dlouho načítá a po chvilce se objeví error výše zmíněný. Zkoušel jsem hledat pomoc přes veřejnou wifi kde nemám se stránkami žádný problém ale jakmile připojím kabel tak už to padá. Zkoušel jsem vytvořit druhý učet ve Windows ale problém je stejnej.. zkoušel jsem zadat znovu IP adresu a subnet masku ale nic nepomohlo. Zkoušel jsem i smazat "Hosts" ve složce System32 a furt nic.. problém je ve všech prohlížečích a kabel jsem zkoušel zapojit i do druhého notesu kde je problém stejný.
Nějakou chvilku se mi třeba načte seznam bez problému a po chvilce se zas nenačte vůbec a pořád takhle dokola.. Mohl by mi prosím někdo poradit
název antiviru?
Tak nějak žádnej nemám. Mám tenhle notes rok a antivirus jsem v něm nikdy neměl a nikdy jsem neměl s ničím problém.
jiný kabel? jiná zásuvka v routeru?
Zkoušel jsi přenastavit DNS na 8.8.8.8 a 8.8.4.4?
Taky zkus preventivně AdwCleaner.
Vymen kabel. Neviem jaky pouzivas router, ale v routeri mas mat povolene DHCP a ne zadavat IP do PC rucne.