Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NERO

Ahoj.Chtěla jsem si z fotek v Neru vytvořit takový malý filmeček a přidat si k tomu do pozadí i hudbu.Poradila mi to kámoška.ALE!Tvořila tento zázrak přes "vytvořit film" no a já tuto položku nemůžu zaboha najít. Je nějaká jiná možnost jak toto CD vytvořit?

Ahoj, já mám fotografie i hudbu uloženou v počítači a k prezentaci používám prográmek " WINDOWS MOVIE MAKER " je součástí WINDOWS. V tomto prográmku si zpracuji fotografie, přidám hudbu a titulky a vytvořím prezentaci. Myslím si, že pro začátečníky je prográmek přehledný a jednoduchý. Zkus a uvidíš, zda Ti bude vyhovovat. Čau