Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepastování CPU

Dobrý den, hodlám přepastovat CPU Intel Core Quad Q8400 a použiji na to Technický líh.. Ale ten líh je po datumu spotřeby od roku 2011.. Ale ještě se může použít 3 roky od tohoto datumu. Což je do roku 2014. Takže taky prošlý. Zajímá mě, jestli, když je to líh, tak jestli vadí, že je zhruba rok prošlý, a mám koupit nový nebo jestli mám použít tento. Díky za rady :-)

Ty se v tomhle moc nevyznas ze? Denaturovany lih je take ethanol, stejne jako lekarsky lih. Oboje je ethanol. Ovsem tim, ze se ten ethanol denaturuje (pravda, casto methanolem), tak se tim zarucuje jeho nepitelnost a ve vysledku mas pravdu...denaturak je jedovaty, ikdyz to je ethanol. On ethanol je jedovany taky :) Denaturovat se da kdecim, jde jen o to, aby se denaturovalo necim, co nepujde ze smesi jen tak vydestilovat a dela se to proto, aby se to nemohlo pit a tak mohl byt denaturovany lih odprosten od dane...jinak by se musel danit zvysenou dani jako alkohol. Ale stale to je vsecko ethanol.

Klidně to použij, líh není jogurt, aby se zkazil, líh vydrží, dokud se celej nevypaří. Na očištění chladiče a heatspreaderu cpu klidně použij i vodku, nebo alpu. Na ten kousek kovu je to naprosto fuk, jestli je to trošku sladký,nebo ne.