Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením větráku

Zdravím, mam takovej problem chci si do PC koupid jeste 2 přídavné větráky. ale z důvodu že vstup pro 3pinové napájení mam už obsazen 1 větrákem. tak se chci zeptat jestli by se dali někde najít větráky o rozmeru 120x120mm a aby bylo napájení z USB :)

Děkuji

Ano tento typ má technologie sdílení PST = přiložený návod vše objasní.

Představujeme PWM funkci: ARCTIC větráčky F PWM díky patentované inovační PWM technologii sdílení (PST), dokáže sdílet až 5 ventilátorů (včetně CPU ventilátoru). Rychlost všech ventilátorů v tomto systému PST je centrálně řízena jediným PWM signálem přes BIOS.