Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC běží, ale nejde monitor

Dobrý den,
dnes ráno se mi na mém pc stala někde chyba.
Nejde obraz...PC běží, ale na monitoru neblikne ani tečka.
Větráky se točí všechny, mechanika normálně "zachrčí" jako vždycky, ale nic se neděje..
Když vyndám RAM tak základovka zapípá, takže ta by asi fungovat měla.
Zkoušel jsem reset bios, zapojit i integrovku kartu, ale bez výsledku..
Jedině zkusit jinou grafiku.

Mám CPU: Intel G630 2.7Ghz
Grafika: nVidia GT620 2GB
Základovka: Asus H61H2-AD
RAM: 4GB Corsair
HDD: 250GB sata
Děkuji za rady.

Ram skusaj rozne moduly po jednom v roznych slotoch.
Vyber dosku z kejsu na stol a skus ju na stole (vsetko odpojene od kejsu), zapni pinzetou.
Ked nepomohol ani iny zdroj tak asi fakt odisla doska, len preistotu by som este skusil s RAM sa pohrat. Aj clear cmos skus este raz poriadne (vyber knoflikbaterku na minutu pri PC odpojenom od 230V)

P.S. over si monitor ze funguje na inom PC.
P.S.2. LED na klavesnici prebliknu a funguje NumLock klavesa? (LED on/off)

Tak nějak jsem myslel že ses seknul a měl si na mysli zdroj (i když krom VS tam taky klumpy nedělaj) takže ohledně zdroje nic ,ovšem kde sis vycucal že maj RAM šmejdy to fakt nevím.;-) (v jednom Pc mě jedou Quad chanelu osmím rokem,v druhým v dual ca 5 rokem,to jsem je ještě dával do Pc známejm samozřejmě vše DDR2,ale nějak mě uniklo že by dělali klumpy v DDR3 na rozdíl třeba od Kingstonu Fury.....)

Ale tak jestli si je prodával ve velkým tak to ti neberu že se srali, mě tu šest kusů jede Ok u známejch ca 20 takže já s nima nikdy problém neměl(konkrétně jenom tyhle www.alza.cz),to pak můžeš říct i o zmíněných Kingston Fury který se taky srali po x kusech že je Kingston totální klump a co ti zbejvá za značku RAM jenom Crucial,Geil.:-) (každej výrobce má svoje mizerný období)